down

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin
zobacz wszystkie pakiety

Hotel w Szklarskiej Porębie

LOKALIZACJA

Hotel Szklarska Poręba ul. Kilińskiego 14 przy szlaku z miasta na Szrenicę. Tylko 200 m od szlaków turystycznych, 850 m od wyciągów krzesełkowych na Szrenicę, 1000 m do Karkonoskiego Parku Narodowego. Wygodny wjazd pod hotel i na bezpłatny Parking dla gości. Od południowo zachodniej strony zielony ogród zachęcający do wieczornego wypoczynku przy kieliszku wina. Hotel bossa nova to zabytkowy, starannie odrestaurowany obiekt, jedyny taki hotel.  Bezpłatny PARKING na terenie hotelu z wygodnym wjazdem.

Sprawdź czy inne hotele oferują Ci parking w cenie pokoju?

Przeczytaj "Jeden dzień w hotelu bossa nova ..."

POKOJE

23 komfortowe i wyciszone pokoje w hotelu w Szklarskiej Porębie - 15 Premium, 5 Comfort, 2 Studia, 1 Apartament.

Podczas odnawiania hotelu specjalną uwagę zwróciliśmy na zachowanie stylistyki i estetyki nawiązującej do początku XX wieku. Każdy pokój jest inny. Ułożenie, kolorystyka, ilość okien - każdy znajdzie coś dla siebie. Najwyższej jakości tapety YORK, gęste wykładziny, drewniane meble, komfortowe szerokie łóżka z materacami bonelowymi. Wygłuszyliśmy specjalnie ściany i drzwi żeby zachować komfort akustyczny dla wygody naszych gości. Jedyny hotel w Szklarskiej Porębie z klimatem HiFi.

Czytaj: " o komforcie akustycznym w hotelu "

KUCHNIA

W restauracji hotelowej w Szklarskiej Porębie oferujemy tylko lekkie i smaczne menu. Potrawy zawsze przygotowywane w momencie zamówienia. Najlepsza kuchnia jaką oferują hotele w Szklarskiej Porębie. Slow food.

Śniadania w formie bufetu. Ciepłe bułeczki, świeże sery i wędliny. Przygotowywane na życzenie jajka, omlety. Galaretki, pasztety, pieczenie ... wszystko robione w naszej kuchni. Owsianka z bakaliami, ryż z jabłkami ... Zawsze pyszna kawa mielona pół godziny przed śniadaniem, soki, jogurty.

Obiado-kolacje na specjalne zamówienie gości - codziennie inne zestawy obiadowe spoza karty. Nasz hotel to też dania związane z tym regionem - Tafelspitz, Wiener Schnitzel czy kaczka z sosem malinowym ... jedyny hotel (Szklarska Poręba) gdzie tego posmakujesz ...

SPA

Jedyny tego typu obiekt w okolicy z zabiegami kosmetycznymi DrGrandel i masażami KOZMETIKA AFRODITA. Profesjonalne i starannie wykonane zabiegi w połączeniu z wysokiej jakości produktami są niezwykle przyjemne i korzystne dla naszego ciała jako uzupełnienie wypoczynku.

Hotel Szklarska to góry, piesze wycieczki, rowery i narty - a potem relaks w strefie SPA przy muzyce, lampce białego wina lub szampana... masaż ... sauna fińska ... sauna ziołowa ...

Duża jasna i komfortowa strefa udekorowana stylową regionalną ceramiką.

SAUNY

Sauna fińska i sauna ziołowa w strefie SPA hotelu w Szklarskiej Porębie. Gorące rytuały w saunie fińskiej i aromatyczne kąpiele parowe w saunie ziołowej pozwalają na pełny odpoczynek po całodniowych pieszych i rowerowych wycieczkach lub biegach i zjazdach narciarskich.

Sprawdź czy inne hotele mają sauny w cenie pobytu ?

Czytaj : "Więcej o saunach"

HIFI KINO

Kino 7+1 ze stałym ekranem 3x2 m... i lampowy system HiFi to komfortowe miejsce do oglądania filmów i słuchania muzyki na najwyższym poziomie - przy lampce wina, szklaneczce whisky, kieliszku koniaku, szklance piwa, filiżance kawy lub herbaty.

Jedyny hotel w Szklarskiej Porebie gdzie słuchamy muzyki. Muzyka = wypoczynek.

Czytaj o naszych kolumnach w sali HiFi : TANNOY LOCKWOOD UNIVERSAL MAJOR

Czytaj o naszych kolumnach w sali HiFi : TANNOY LOCKWOOD UNIVERSAL MAJOR

HISTORIA

HOTEL&SOUND bossa nova to zabytkowy obiekt z początku XX wieku. Kameralne wnętrza ze stuletnimi historiami i tajemnicami.

Odrestaurowany z dużą starannością o szczegóły i dbałością o jakość zastosowanych materiałów. Otwarty pierwszego dnia zimy 2013.|

Hotel Szklarska Poręba zachował niepowtarzalny styl architektury międzywojennej z elementami secesji i bauhausu, jak też regionalne motywy deskowanych elewacji i muru pruskiego. Zapraszamy do pięknej miejscowości jaką jest Szklarska Poręba. Hotel Bossanova zapewni idealny wypoczynek na jaki zasługujecie.
Excellent
Rated By guests
9.4
Hotel & Sound Bossa Nova
HotelsCombined