down

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin
bossanova - Weekendowo w Górach Weekendowo w Górach lewynawias 3 dni, od 440 zł/os prawynawias zobacz wszystkie pakiety

Hotel Spa w Szklarskiej Porębie

Zapraszamy do strefy SPA gdzie można zamówić delikatne zabiegi na twarz i ciało Dr Grandel oraz masaże na olejach KOZMETIKA AFRODITA

Zabiegi SPA

Profesjonalne i starannie wykonane zabiegi spa w hotelu w Szklarskiej Porębie w połączeniu z wysokiej jakości produktami.

Zabiegi pielęgnacyjne to przeżycie pełne przyjemnych doznań. Zapraszamy do skorzystania z zabiegów, które zregenerują i odmłodzą skórę twarzy i ciała, a także sprawią, że będzie ona gładka i zrelaksowana.


Zabiegi Dr Grandel »

Masaże

Niezwykle przyjemne i korzystne dla naszego ciała jako uzupełnienie wypoczynku. Weź oddech i przenieś się do krainy relaksu w hotelu spa w Szklarskiej Porębie.

Masaż przynosi odprężenie, relaksuje ciało i umysł. Jest wspaniałym lekarstwem na stres, działa uspokajająco i wyciszająco.


Masaże Afrodita »

Pakiety Day SPA

Wyjątkowe pakiety SPA w Szklarskiej Porębie dla Pań, dla Panów i dla Dwojga, szybkie i przyjemne.

Specjalnie stworzone pakiety zabiegowe, dzięki którym zadbasz nie tylko o piękny wygląd, ale również o zdrowie i dobre samopoczucie.

Zapraszamy - Pakiety Day SPA »

Sauny

W strefie SPA w hotelu w Szklarskiej Porębie - Bossa Nova - mamy dwie wysokiej jakości sauny wraz z miejscem do wypoczynku. Nasi goście mogą w dowolnie wybranym czasie korzystać z uroków sauny przy relaksującej muzyce.

Na życzenie serwujemy do strefy wypoczynku białe wino, szampana lub inne napoje do wyboru.

Więcej o saunach w Hotelu »