Gwarancja najniższej ceny
Bezpieczny hotel

Atrakcje w hotelu

Sauna fińska i sauna ziołowa

W strefie SPA hotelu bossa nova mamy dwie wysokiej jakości sauny z natryskami, przebieralnią i miejscem do wypoczynku. Sauna fińska z temperaturą 90℃ do gorących rytuałów. Sauna ziołowa z parą aromatyzowaną olejkami zapachowymi z temperaturą 60℃, do odprężających i zdrowotnych rytuałów.

W strefie SPA gra specjalnie dobrana muzyka relaksacyjna z elementami muzykoterapii.

Bezpłatnie na życzenie gości dajemy do pokoju lub do strefy SPA płaszcze kapielowe.

Na życzenie gości przynosimy do strefy SPA; schłodzone białe wino, prosecco, szampana lub inne napoje barowe.
 
 

Kino

Kino dla dzieci i dorosłych z możliwością projekcji 3D w profesjonalnej sali kinowej z nagłośnieniem efektowym 7+1, stałym ekranem ADECO o powierzchni 6 m2 i projektorem PANASONIC PT-AT 6000 z rekomendacją operatorów Hollywood.

Możesz obekrzeć swoje filmy, na które nie masz czasu w domu. Możesz też korzystać z podłączenia przez AppleTV lub przez kabel HDMI. Jeśli masz konto Netflix lub YouTube też masz możliwość korzystania ze swoich zasobów filmowych.

Komfortowe miejsce do oglądania filmów - przy lampce wina.

HiFi

Zapraszamy wieczorami do sali HiFi gdzie przy lampce wina możemy słuchać muzyki z czarnej płyty i CD.

Specjalnie akustycznie przygotowana sala i najwyższej jakości dźwięk ze sprzętu klasy HiFi i HiEnd : przedwzmacniacz lampowy MANLEY NEO CLASSIC 300 B PREAMP wzmacniacze końcowe, lampowe monobloki MANLEY SHRIMP 2 x 100W referencyjny przedwzmacniacz gramofonowy MANLEY STEELHEAD RC gramofon SME 20/2 z ramieniem SME 309 i wkładką Dynavector XX-2 odtwarzacz CD GOLDENOTE KOALA kolumny studyjne z 30-letnią historią.

więcej