Gwarancja najniższej ceny
Bezpieczny hotel

Atrakcje w hotelu

Restauracja Albero

Restauracja Albero to miejsce, gdzie słoneczna Italia spotyka się z polskimi górami. Panuje tu swobodna atmosfera, tradycyjne włoskie obrusy w kratę, świeże zioła w oknach, tła i klimatu dopełnia włoskie radio. Serwowane tu dania cechuje prostota, mówi się przecież, że najlepsze włoskie potrawy są połączeniem do czterech składników. W naszym ogrodzie, znajdziemy odpoczynek w cieniu drzew i pergol  oraz  piękne widoki na góry. 

Restauracja Albero to doskonałe miejsce na lunch ze znajomymi, obiad z rodziną czy  też wieczorną swobodną kolację . 

“Tylko to, co gotujesz z miłością, jest naprawdę smaczne.” 

Zapraszamy:

Poniedziałek - Czwartek   14:00-21:00
Piątek - Sobota                 13:00-22:00
Niedziela                           13:00-21:00

SPRAWDŹ NASZE MENU

Sauna fińska i sauna ziołowa

W strefie SPA hotelu bossa nova mamy dwie wysokiej jakości sauny z natryskami, przebieralnią i miejscem do wypoczynku. Sauna fińska z temperaturą 90℃ do gorących rytuałów. Sauna ziołowa z parą aromatyzowaną olejkami zapachowymi z temperaturą 60℃, do odprężających i zdrowotnych rytuałów.

W strefie SPA gra specjalnie dobrana muzyka relaksacyjna z elementami muzykoterapii.

Bezpłatnie na życzenie gości dajemy do pokoju lub do strefy SPA płaszcze kapielowe.

Na życzenie gości przynosimy do strefy SPA; schłodzone białe wino, prosecco, szampana lub inne napoje barowe.
 
 

Kameralna sala kinowa

Kino dla dzieci i dorosłych z możliwością projekcji 3D w profesjonalnej sali kinowej z nagłośnieniem efektowym 7+1, stałym ekranem ADECO o powierzchni 6 m2 i projektorem PANASONIC PT-AT 6000 z rekomendacją operatorów Hollywood.

Możesz obekrzeć swoje filmy, na które nie masz czasu w domu. Możesz też korzystać z podłączenia przez AppleTV lub przez kabel HDMI. Jeśli masz konto Netflix lub YouTube też masz możliwość korzystania ze swoich zasobów filmowych.

Komfortowe miejsce do oglądania filmów - przy lampce wina.

Sala muzyczna HiFi

Zapraszamy wieczorami do sali HiFi gdzie przy lampce wina możemy słuchać muzyki z czarnej płyty i CD.

Specjalnie akustycznie przygotowana sala i najwyższej jakości dźwięk ze sprzętu klasy HiFi i HiEnd : przedwzmacniacz lampowy MANLEY NEO CLASSIC 300 B PREAMP wzmacniacze końcowe, lampowe monobloki MANLEY SHRIMP 2 x 100W referencyjny przedwzmacniacz gramofonowy MANLEY STEELHEAD RC gramofon SME 20/2 z ramieniem SME 309 i wkładką Dynavector XX-2 odtwarzacz CD GOLDENOTE KOALA kolumny studyjne z 30-letnią historią.

więcej

Basen

Jedną z największych atrakcji w upalne letnie dni są oczywiście baseny zewnętrzne. Nasi goście mogą bezpłatnie korzystać z basenu w naszym drugim obiekcie jakim jest Platinum Mountain Hotel & SPA oddalonego o 100m od nas. Basen zewnętrzny resortu Platinum znajduje się w naturalnym, górskim zagłębieniu. Otaczają go pachnące świerki, kosodrzewiny i rododendrony. Na zielonej plaży  wygodne leżaki zapraszają do relaksu z ulubionym magazynem i orzeźwiającym napojem.
 
To miejsce pachnące latem i lasem, z widokiem na Karkonosze. Na basenie odbywają się liczne zajęcia od nauki pływania, poprzez aqua aerobik, aż do jogi na deskach. Są także liczne animacje dla dzieci, całych rodzin i osób dorosłych. A po tych wszystkich zajęciach zapraszamy do letniego baru, w którym nasi barmani wyczarują pyszne, zimne napoje.
 
Basen jest zlokalizowany 100m od Hotelu Bossa Nova ****, a woda w nim jest podgrzewana co powoduje, że nawet w pochmurne dni będzie przyjemnym miejscem relaksu.
Bezpieczeństwo Wody
 
„Liczne instytucje zdrowia publicznego na całym świecie, w tym WHO i CDC, zgodnie podkreślają, że nie wykazano dotychczas przypadków zakażenia SARS-CoV-2 poprzez wodę przeznaczoną do spożycia ani wodę do celów rekreacyjnych o kontrolowanej jakości, w tym wodę w basenach kąpielowych, poddawaną uzdatnianiu i dezynfekcji” – wyjaśnił w piśmie do sanepidu dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego-Państwowego Zakładu Higieny omawiając możliwość korzystania z basenów kąpielowych i pływackich, spa, jacuzzi, wodnych placów zabaw w dobie panującej obecnie pandemii COVID-19.

Jak podkreślił dalej, „stanowisko to jest zbieżne z wcześniejszymi danymi, dotyczącymi innych wirusów z rodziny Coronaviridae, mogących powodować infekcje u ludzi, które szerzą się drogą kropelkową oraz przez bezpośredni kontakt”.