Gwarancja najniższej ceny

Bon turystyczny

Czy przyjmujemy bony?

Oczywiście. Nasz obiekt honoruje bony turystyczne.

Jaka jest wartość bonu i termin ważności?

Bon w wysokości 500 zł będzie przysługuje na każde dziecko. W przypadku dziecka niepełnosprawnego osoba uprawniona otrzyma dodatkowy bon o wysokości 500 zł. (W sumie 1000 zł) Bony są wolne od podatku i nie wlicza się go w dochody. Wygasa 30 września 2022 r.

Czy bonem można płacić kilka razy?

Tak, za pomocą bonu można dokonywać płatności wielokrotnie, aż do wyczerpania kwoty bonu. Dla przykładu – w przypadku gdy posiadamy bon o wartości 500 zł – transakcje mogą być rozbite na przykład na dwie płatności  – 200 zł i 300 zł. Bon zrealizowany może być tylko i wyłącznie na usługi z udziałem dziecka.

Czy mogę zrealizować bon, nawet gdy kwota noclegu przewyższa jego wartość?

Płatność za pomocą bonu jest możliwa również w przypadku, gdy wartość usługi hotelarskiej lub imprezy turystycznej przekracza jego wartość. Pozostała kwota musi zostać uregulowana gotówką lub przelewem.

W jaki sposób uzyskać bon?

Nie trzeba składać dodatkowych wniosków o przyznanie bonu. Trzeba go jedynie aktywować. Bon jest generowany w systemie teleinformatycznym dostarczonym i prowadzonym przez ZUS. W celu aktywacji bonu koniecznie jest zalogowanie się przez osobę uprawnioną w systemie PUE ZUS i potwierdzenie poprawności danych lub dokonanie aktualizacji danych dotyczących adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu.

*Wszystkie informacje zawarte na stronie są odzwierciedleniem informacji podanych przez PUE ZUS.

 

SPRAWDŹ NASZE OFERTY SPECJALNE