Postaw na jesienny wypoczynek i butikowy hotel Szklarska Poręba. Bossa Nova Silence & Boutique Hotel to miejsce odpowiednie do spędzenia wyjątkowych chwil z dala od rutyny, codzienności i pędu dużego miasta!

Jesień to idealny moment w ciągu roku, by postawić na siebie i swój odpoczynek. Pobyty w hotelu jesień Szklarska Poręba sprawiają, że możesz odnaleźć wewnętrzną harmonię podczas spacerów po górach, bądź poznając okoliczne atrakcje.

Jak spędzić tą jesień?

·       Jesień we dwoje z romantyczną kolacją jesienną
Hotel w górach na romantyczny weekend we dwoje? – poleca się Bossa Nova Silence & Boutique Hotel! Spędźcie czas tylko we dwoje, rozkoszując się ciszą, spokojem, ale także doskonałym winem i kuchnią włoską restauracji Albero, która mieści się w budynku hotelowym.

·       La donna nova – kobiecy relaks
Zgarnij przyjaciółki, mamę bądź siostrę i wybierz się do apartament z prywatną sauną Szklarska Poręba, by naładować baterie! W Bossa Nova Silence & Boutique Hotel przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Pań, które potrzebują prawdziwego wypoczynku w swoim ulubionym gronie.

·       Jesień w górach – śniadanie + obiadokolacja
Eksploruj górskie szlaki podczas złotej jesieni! Zresetuj się podczas aktywnego wypoczynku i ciesz komfortem zakwaterowania w 4*, stylowych pokojach hotelowych. To tu, w Bossa Nova Silence & Boutique dokładamy wszelkich starań, by Wasze pobyty były udane. Dzięki dobrej lokalizacji hotelu, nie musicie się martwić o odległości do atrakcji, bowiem wokół znajdziecie dużo rozpoczynających się górskich szlaków.

Dział rezerwacji indywidualnej:
E: rezerwacja@bossa-nova.pl
T: +48 75 761 59 80