Przeżyj magiczne Boże Narodzenie w Szklarskiej Porębie - pośród górskich szczytów, w wyjątkowej atmosferze ciepła i gościnności w Bossa Nova Silence & Boutique Hotel.

Święta Bożego Narodzenia powoli się zbliżają, dlatego też warto pomyśleć już teraz o wybraniu dla siebie idealnego sposobu do spędzenia tego wyjątkowego czasu! Miejscami, które cieszą się ogromną popularnością wśród Polaków do spędzenia Świąt są bezkompromisowo górskie miejscowości.

Pokryte śniegiem zbocza gór, grzaniec w ręku, ciepły sweter i absolutny relaks u boku najbliższych - dla wielu to filmowy obraz świąt Bożego Narodzenia. Ty jednak już teraz możesz zarezerwować swoją ofertę świąteczną w Bossa Nova Silence & Boutique Hotel i możesz być spokojny o spełnienie się tej idealnej wizji świąt.

 

W tym roku święta w hotelu Bossa Nova przebiegną pod hasłem: „Doświadczaj i przeżywaj.”

Święta z atrakcjami – to coś, o co możecie być spokojni. W Bossa Nova przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji, dzięki którym spędzicie czas ze swoimi najbliższymi, ale tym samym nie będziecie się nudzić! Wieczór wigilijny spędzimy przy dźwiękach świątecznej muzyki, wygrywanej z płyt winylowych i grzanym winie, natomiast popołudnie w Pierwszy Dzień Świąt upłynie nam pod prawdziwie filmowym znakiem – bo przecież co to byłyby za święta bez Kevina Samego w Domu? W sali kinowej Bossa Nova będziecie mogli spędzić czas przy świątecznych filmach podczas maratonu filmowego!

Oprócz atrakcji, przygotowaliśmy także dwa pakiety na Boże Narodzenie 2023, dzięki którym możecie być spokojni o przebieg Waszej uroczystej Wigilii!

Święta w górach 2023 – to oferta skierowana dla osób, które cenią sobie wyjątkową, restauracyjną atmosferę, a także bogaty wybór dań podczas wigilijnego posiłku. Pyszne, tradycyjne potrawy, komfort i cisza 4**** pokoju hotelowego i Wasz wspólny, niezakłócony czas.

Boże Narodzenie w Karkonoszach – to oferta dla osób, które stawiają na intymność podczas Wigilii wśród rodziny. Przy rodzinnym stole usiądziecie wspólnie, nie musząc jednak wcześniej przygotowywać pełnego posiłku, ponieważ otrzymacie specjalny pakiet świąteczny z daniami do podgrzania w apartamencie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, będziecie mogli spędzić swoje wyjątkowe chwile, skupiając się na byciu razem, odpoczynku i komforcie apartamentu z prywatną sauną i aneksem kuchennym.

Już teraz wybierz swoją ofertę świąteczną i nie martw się niczym – my zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

rezerwacja@bossa-nova.pl

+48 75 761 59 80