Hotel z atrakcjami dla dorosłych w górach to doskonały wybór dla romantycznych, jesiennych wypadów. Spędźcie weekend we dwoje w górach i rozkoszujcie się ciszą, odpoczynkiem i prawdziwym relaksem w komfortowych pokojach hotelowych bądź odkryjcie apartament z sauną Szklarska Poręba.

Bossa Nova Silence & Boutique to idealny hotel dla dorosłych Szklarska Poręba. Jeśli bowiem szukasz miejsca, gdzie zapomnisz o zgiełku, hałasie i przypomnisz sobie, jak wygląda prawdziwy relaks, to jest to TWÓJ hotel. Każdego dnia staramy się, by podczas pobytu nasi Goście zapomnieli o problemach dnia codziennego, a w zamian za to poznawali, co oznacza #SztukaDoświadczeń w górach!

Wiemy, że czas spędzony tylko we dwoje jest nieoceniony. Dlatego też przygotowaliśmy pakiet dla dwojga w górach, dzięki któremu Wasz pobyt w górach będzie należał do tych niezapomnianych! 

Wielu z nas nie wyobraża sobie podróży bez czworonożnych członków rodziny. Przyjeżdżając do Bossa Nova Silence & Boutique Hotel Szklarska Poręba oraz Bossa Nova Apartments nie musicie się martwić - zwierzaki są u nas mile widziane! Prosimy jednak o wcześniejszą informację o pobycie zwierzaka, ponieważ dla dobra Gości będących alergikami ilość pokoi przeznaczonych dla pobytów ze zwierzętami jest ograniczona.

Lokalizacja Bossa Nova Silence & Boutique Hotel Szklarska Poręba jest nietuzinkowa. Wychodząc bowiem z hotelu, już znajdujecie się na szlaku na Szrenicę - szczyt górujący nad Szklarską Porębą. Co więcej, do centrum miasteczka mamy zaledwie 5 minut na piechotę. 

Odkrywaj piękno złotej, polskiej jesieni w Szklarskiej Porębie! Rozgość się w przytulnych pokojach hotelowych bądź odkryj apartament z aneksem kuchennym Szklarska Poręba, w którym znajdziesz także prywatną saunę. Będzie to Wasz idealny romantyczny weekend we dwoje w górach, dzięki któremu odnajdziecie wewnętrzny spokój. 

Voucher 1500 PLN
from /piece
Voucher 1000 PLN
from /piece
Voucher for stay with tasting dinner
from /piece