Bossa Nova Silence & Boutique Hotel w Szklarskiej Porębie to idealne miejsce na wakacyjny pobyt dla dwojga. To tu, pośród szczytów skąpanych w letnim słońcu, w komfortowym pokoju hotelowym bądź apartamencie z prywatną sauną znajdź swoją wewnętrzną harmonię.

Lato w górach to niezwykła okazja, by rozkoszować się świetną pogodą w ciszy pośród natury. Bossa Nova Silence & Boutique Hotel w Szklarskiej Porębie stworzony został, by gościć tęskniących za prawdziwym odpoczynkiem i bliskością natury, a ceniących sobie komfortowy wypoczynek. Hotel położony jest blisko wyciągu na Szrenicę, licznych szlaków turystycznych, a tym samym blisko centrum Szklarskiej Poręby, co sprawia, iż jest doskonałą bazą wypadową dla miłośników eksplorowania okolicy. 

Najlepiej tworzy się wspomnienia z najlepszymi przyjaciółmi - także tymi czwronożnymi, dlatego też przemierzaj szlaki turystyczne w Karkonoszach ze swoim pupilem! W Bossa Nova Silence & Boutique Hotel zwierzęta są mile widziane - prosimy jednak o wcześniejsze poinformowanie o pobycie ze zwierzęciem. Dla dobra Gości będących alergikami ilość pokoi przeznaczonych dla pobytów ze zwierzętami jest ograniczona.

Nasi Goście podczas upalnych dni nie muszą się martwić, gdyż mają możliwość skorzystania z letniego basenu zewnętrznego, który znajduje się w oddzielnym obiekcie Platinum Mountain niespełna 200 m od naszego hotelu - zaraz po drugiej stronie ulicy! 

Odwiedź miejsca, które zaskoczą! W Szklarskiej Porębie i okolicach znajdziesz miejsca, w których doświadczysz czegoś nowego - dowiesz się więcej, poszerzysz swoje horyzonty. Zobacz jak pracują huty szkła i jakie cuda się w nich tworzą w Hucie Julia. Poznaj minerały i skamieniałości z całego świataw Muzeum Mineralogicznym. Odkryj Dolinę Pałaców i Ogrodów, która nazywana jest także "Śląskim Elizjum" i porównywana do francuskiej Doliny Loary!

Voucher 1500 PLN
from /piece
Voucher 1000 PLN
from /piece
Voucher for stay with tasting dinner
from /piece