Górskie szczyty skąpane w wiosennym słońcu, piękno rozwijającej się przyrody w akompaniamencie śpiewających ptaków i komfort wypoczynku, towarzyszący Gościom Bossa Nova Silence & Boutique Hotel. To tu odnajdziesz wewnętrzną harmonię, zaznasz wytchnienia od rutyny dnia codziennego, a przede wszystkim doświadczysz wyjątkowości, "łapiąc" niezwykłe chwile w sercu Karkonoszy. 

Wiosna to najlepszy czas na całkowity reset i zatopienie się w ciszy pośród natury powracającej do życia. Bossa Nova Silence & Boutique Hotel stworzony został, by gościć tęskniących za prawdziwym odpoczynkiem i bliskością natury, a ceniących sobie komfortowy wypoczynek. Hotel położony jest blisko licznych szlaków turystycznych, niedaleko centrum Szklarskiej Poręby, co sprawia, iż jest doskonałą bazą wypadową dla miłośników eksplorowania okolicy. 

Szrenica, Łabski Szczyt, Śnieżne Kotły - to tylko kilka z niewielu kierunków, które możesz obrać, podążając szlakami znajdującymi się w pobliżu naszego hotelu. W Szklarskiej Porębie odkryć możesz również miejsca, które zdają się bajkowe, jak np. Wodospad Kamieńczyka czy Wodospad Szklarki. Poczuj się jak w prawdziwej baśni i doświadcz magii Karkonoszy tej wiosny. 

Odwiedź miejsca, które zaskoczą! W Szklarskiej Porębie i okolicach znajdziesz miejsca, w których doświadczysz czegoś nowego - dowiesz się więcej, poszerzysz swoje horyzonty. Zobacz jak pracują huty szkła i jakie cuda się w nich tworzą w Hucie Julia. Poznaj minerały i skamieniałości z całego świata w Muzeum Mineralogicznym. Odkryj Dolinę Pałaców i Ogrodów, która nazywana jest także "Śląskim Elizjum" i porównywana do francuskiej Doliny Loary!

Najlepiej tworzy się wspomnienia z najlepszymi przyjaciółmi - także tymi czwronożnymi, dlatego też przemierzaj szlaki turystyczne w Karkonoszach ze swoim pupilem! W Bossa Nova Silence & Boutique Hotel akceptujemy zwierzęta - prosimy jednak o wcześniejsze poinformowanie o pobycie ze zwierzęciem. Dla dobra Gości będących alergikami ilość pokoi przeznaczonych dla pobytów ze zwierzętami jest ograniczona.

Tej wiosny postaw na zasłużony odpoczynek! W Bossa Nova Silence & Boutique Hotel odprężysz się, zapomnisz o trudach dnia codziennego i będziesz mógł odkryć z nami, co to #SztukaDoświadczeń w specjalnej cenie! Przygotowaliśmy ofertę, która obejmuje: 

  • zakwaterowanie w komfortowych, nowocześnie urządzonych oraz przytulnych 4-gwiazdkowych pokojach hotelowych,
  • bogaty bufet śniadaniowy szefa kuchni z wyborem produktów: regionalnych, bezglutenowych, fit,
  • dostęp do kameralnej sali kinowej oraz saun,
  • dostęp do kompleksu basenów w budynku oddalonym o 200m od naszego hotelu, 
  • dostęp do siłowni i zajęć dla dorosłych w budynku oddalonym o 200m od naszego hotelu.
Voucher 1500 PLN
from /piece
Voucher 1000 PLN
from /piece
Voucher for stay with tasting dinner
from /piece