Ceny i Rezerwacja


Ceny i Rezerwacja


hifi

Przy okazji przebudowy Hotelu zwróciliśmy szczególną uwagę na zastosowanie specjalnych materiałów i technologii dla zapewnienia komfortu akustycznego w całym obiekcie..

Nowy dach został położony na macie tłumiącej, pod którą znajdują się jeszcze; płyty twarde i miękkie o łącznej grubości ponad 300 mm. Podwyższona druga kondygnacja została wykonana w całości w technologii szkieletowej z drewna i płyt z wełny drewnianej pokrytej ze względów bezpieczeństwa przeciwpożarowego podwójnymi płytami ognioodpornymi. Ściany zewnętrzne są wygłuszone warstwami wełny mineralnej o podwyższonych parametrach tłumiących oraz płytami Fermacell.
 
Przy wymianie stropów zastosowano specjalnie  dedykowane  komfortowi akustycznemu technologie. Między innymi  na stropach ułożono profile z tektury technicznej -  „plastry miodu”, które  następnie  zasypano kruszywem i potem pokryto  podwójną  warstwą płyt włókninowych. Na tak przygotowanych podłogach ułożono wysokiej jakości wykładziny o gramaturze 1200 firmy Maltzhan.
 
Wszystkie pokoje i korytarze są pokryte tapetami obiektowymi o podwyższonych własnościach tłumiących z firmy York z USA. Rury kanalizacyjne zamontowane  w  obiekcie to tylko  i  wyłącznie rury niskoszumowe. Wentylacja  w  pokojach jest higrosterowana, z wentylatorami umieszczonymi   w   przestrzeni  pod  dachem, z poziomem głośności od 6-36 dB.
 
Wszystkie drzwi do pokojów oraz drzwi do stref dla gości są wykonane jako drzwi akustyczne z podwójnymi płytami tłumiącymi i opadającym progiem.
 
W stropie, podłodze i ścianach sali HiFi zastosowano specjalistyczne materiały ograniczające rozprzestrzenianie się hałasu.
Jednocześnie zadbano o zachowanie walorów sali odsłuchoweJ zapewniających komfort akustyczny obiektu.
hotelsystems