down

Ceny i Rezerwacja

Zarezerwuj

Hotel w Szklarskiej Porębie

LOKALIZACJA

HOTEL & SOUND bossa nova oferuje noclegi w starannie odrestaurowanym obiekcie ze 100-letnią tradycją. Położony jest przy szlaku z centrum Szklarskiej Poręby do wyciągów krzesełkowych pod Szrenicą (650 m). Tylko 200 m od tras turystycznych i 1000 m do Karkonoskiego Parku Narodowego KPN. Świetne miejsce do uprawiania sportów letnich i zimowych, a także do zwiedzania Karkonoszy i Kotliny Jeleniogórskiej. Dobra baza do "wypadów" do Pragi i Drezna. Od południowo zachodniej strony zielony, słoneczny ogród zachęcający do popołudniowego wypoczynku przy kieliszku wina. Bezpłatny wygodny PARKING na terenie hotelu.

Przeczytaj "Jeden dzień w hotelu bossa nova ..."

POKOJE

W HOTEL & SOUND bossa nova mamy 22 komfortowe i wyciszone pokoje - 15 Premium, 5 Comfort, 1 Studio, 1 Apartament.

Podczas odnawiania hotelu specjalną uwagę zwróciliśmy na zachowanie stylistyki i estetyki nawiązującej do początku XX wieku. Każdy pokój jest inny poprzez ułożenie mebli, kolorystykę ścian, ilość okien ... Najwyższej jakości tapety obiektowe YORK, gęste wykładziny, drewniane meble, komfortowe szerokie łóżka z materacami bonelowymi.Specjalnie wygłuszone ściany i drzwi żeby zachować komfort akustyczny dla wygody naszych gości. Jedyny hotel w Szklarskiej Porębie z klimatem HiFi.

Czytaj: " o komforcie akustycznym w hotelu "

KUCHNIA

Hotel oferuje noclegi ze śniadaniami, które podajemy w formie bufetu. Wypiekane u nas chleby i ciepłe bułeczki, świeże sery i wędliny. Przygotowane w naszej kuchni ; galaretki, pasztety, pieczenie, jajka, owsianka z bakaliami, ryż z jabłkami ... warzywa, owoce, ciasta i wiele innych.

Zawsze pyszna kawa mielona pół godziny przed śniadaniem, soki, jogurty.

 

Na specjalne zamówienie gości nasi kucharze przygotowują codziennie, smaczne zestawy obiadowe.

SAUNY

W strefie SPA hotelu mamy saunę fińską i saunę ziołową. Gorące rytuały w saunie fińskiej i aromatyczne kąpiele parowe w saunie ziołowej pozwalają na pełny odpoczynek po całodniowych pieszych i rowerowych wycieczkach lub biegach i zjazdach narciarskich. A wszystko to przy relaksującej muzyce w komforcie akustycznym HiFi.

Sprawdź czy inne hotele mają sauny w cenie pobytu ?

Czytaj : "Więcej o saunach"

HIFI KINO

Niepowtarzalną i nie spotykaną w innych hotelach atrakcją naszego hotelu jest Kino 7+1 ze stałym ekranem 3x2 m... i lampowy system HiFi do oglądania filmów i słuchania muzyki na najwyższym poziomie - przy lampce wina, szklaneczce whisky, kieliszku koniaku, szklance piwa, filiżance kawy lub herbaty. Płyty winylowe i lampy to powrót do tradycji "analogowego" słuchania muzyki. Zapraszamy audiofilów, melomanów i miłośników dobrego brzmienia.

Jedyny hotel w Szklarskiej Porebie gdzie po dziennej aktywności odpoczywamy przy słuchaniu muzyki.

Czytaj o naszych kolumnach w sali HiFi : TANNOY LOCKWOOD UNIVERSAL MAJOR

Czytaj o naszych kolumnach w sali HiFi : TANNOY LOCKWOOD UNIVERSAL MAJOR

HISTORIA

HOTEL&SOUND bossa nova to zabytkowy obiekt hotelowy z początku XX wieku. Kameralne wnętrza ze 100-letnimi historiami i tajemnicami.

Odrestaurowany z dużą starannością o szczegóły i dbałością o jakość zastosowanych materiałów. Otwarty pierwszego dnia zimy 2013.|

Hotel Szklarska Poręba zachował niepowtarzalny styl architektury międzywojennej z elementami secesji i bauhausu, jak też regionalne motywy deskowanych elewacji i muru pruskiego. Zapraszamy do pięknej miejscowości jaką jest Szklarska Poręba. Hotel bossa nova zapewni noclegi i idealny wypoczynek na jaki zasługujecie.
Excellent
Rated By guests
9.4
Hotel & Sound Bossa Nova
HotelsCombined