Bezpieczny hotel

Romantyczny weekend w górach - minimum 2 noclegi

od 145 zł / os / noc
3-7 dni

Jeśli szukasz miejsca, które będzie odpowiednie na romantyczny weekend dla Ciebie i Twojej drugiej połówki, to zachęcamy do sprawdzenia oferty Hotel & Sound Bossa Nova. Wystarczy w znajdującym się poniżej kalendarzu wybrać interesujący termin, a następnie dokonać rezerwacji.

Nasz hotel to idealne miejsce na romantyczny weekend w górach. Gościom oferujemy komfortowe i przestronne pokoje w standardzie Premium, Comfort, Studio Comfort lub apartamenty. W każdym z pokoi Goście znajdą miękkie ręczniki, niezbędne kosmetyki do pielęgnacji, a także suszarkę do włosów.

Atrakcje w hotelu

Goście mogą również skorzystać ze znajdującej się w hotelu sauny fińskiej lub ziołowej. To doskonałe miejsce do odpoczynku i relaksu, które jednocześnie pozytywnie wpływa na drogi oddechowe. Do sauny możemy podać również wino lub szampana, które będą idealnym uzupełnieniem takiego romantycznego weekendu w górach.

W naszym hotelu znajduje się także sala HiFi to miejsce, w którym można miło spędzić czas przy muzyce. Natomiast dzięki temu, że sala posiada specjalną akustykę możliwe jest otrzymanie wysokiej jakości dźwięku, który zapewni doskonałe wrażenia muzyczne. Podczas takiego wieczoru nasi Goście mogą również delektować się lampką wina.

Sala kinowa, która znajduje się w naszym hotelu w górach została wyposażona w profesjonalne nagłośnienie 7+1 oraz stały ekran ADECO. W Sali dostępne są również bardzo wygodne fotele, które pozwolą na komfortowe oglądanie filmów. To doskonałe miejsce na spędzenie romantycznego wieczoru bez wychodzenia z hotelu.

Okoliczne atrakcje

Osoby, które zdecydują się na romantyczny weekend w Szklarskiej Porębie zachęcamy do skorzystania z lokalnych atrakcji i zwiedzania niezwykle malowniczych miejsc. Wszystkim miłośnikom minerałów i skamieniałości na pewno spodoba się muzeum Mineralogiczne, w którym można obejrzeć niezwykłą kolekcję prywatnych eksponatów, a także obejrzeć film o tej samej tematyce.

Jeśli natomiast wybieracie się do Szklarskiej Poręby na weekend zimą, to koniecznie musicie odwiedzić Ski Arenę. Całość składa się aż z 12 kilometrów tras o różnym poziomie trudności, dzięki czemu sprawdzi się zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych narciarzy. W zależności od trasy prowadzą na nią koleje linowe lub wyciągi narciarskie. Ski Arena to prawdziwy raj dla wszystkich miłośników białego szaleństwa.

Wspaniałą atrakcję turystyczną stanowią również wodospad Kamieńczyka oraz Szklarka. Pierwszy z nich to najwyższy wodospad w Sudetach znajdujących się na terenie Polski. Mierzy 27 metrów i leży 846 m n.p.m., natomiast wodospad Szklarka znajduje się na wysokości 525 m n.p.m. i mierzy 13,3 metra. Oba wodospady znajdują się w niezwykle malowniczej okolicy, która na pewno spodoba się wszystkim miłośnikom przyrody i pięknych krajobrazów.

Ciekawą atrakcją jest także Kolej Izerska, która jeździ na trasie Jelenia Góra – Szklarska Poręba – Korenov. Całość została wybudowana na początku ubiegłego wieku, a na nowo uruchomiono ją w roku 2010. Podczas takiej podróży, można podziwiać wspaniałą przyrodę oraz niezwykle piękne szczyty gór.

Serdecznie zapraszamy na romantyczny weekend w górach! W naszym hotelu w Szklarskiej Porębie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Nie zwlekaj, sprawdź nasz kalendarz i zarezerwuj pokój jeszcze dziś.

← Wróć do ofert