Górskie szczyty przykryte śnieżnym puchem, orzeźwiające zimowe powietrze i cisza otulająca każdego Gościa Bossa Nova Silence & Boutique Hotel. To tu odnajdziesz wewnętrzną harmonię, zaznasz wytchnienia od codziennej rutyny i doświadczysz uroku zimowego, górskiego pejzażu. Spędź z nami swoje wyjątkowe chwile i odkryj #ZimęNaNovo!

Pośród ośnieżonych gór - w miejscu, gdzie pierwsze skrzypce gra Matka Natura, skryty jest kameralny 4* Bossa Nova Silence & Boutique Hotel. Stworzony po to, by gościć tęskniących za ciszą i bliskością przyrody, a ceniących sobie komfortowy wypoczynek. Hotel położony jest nieopodal zespołu nartostrad SkiArena Szrenica oraz Polany Jakuszyckiej, co miłośnikom aktywnego wypoczynku gwarantuje szybkie dotarcie na trasy narciarskie. 

Zima to wyczekiwany czas przez wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. To chwila na odkurzenie nart i szaleństwo na ośnieżonych trasach. Zapalonym fanom narciarstwa i tym, którzy dopiero chcieliby spróbować swoich sił, polecamy pobliskie ośrodki i stoki narciarskie: 

  • Zespoł nastostrad Ski Arena Szrenica – 950 m
  • Biegówki na Polanie Jakuszyckiej – 9,9 km
  • Harrachov, Czechy – 15,3 km
  • SKI & SUN, Świeradów Zdrój – 23,5 km
  • Winterpol, Karpacz – 29,3 km
  • Malá Úpa, Czechy – 44,4 km

Sezon zimowy dla aktywnych nie może obyć się bez najlepszej jakości sprzętu narciarskiego i snowboardowego, profesjonalnej i pomocnej obsługi oraz niezawodnego serwisu. Przygotowaliśmy zatem dla Państwa zimową wypożyczalnię sprzętu narciarskiego w budynku zlokalizowanym 200 m od Bossa Nova Silence & Boutique Hotel. Dla komfortu naszych Gości, nasz personel już w hotelu dopasuje sprzęt do umiejętności oraz warunków atmosferycznych panujących na stoku. 

Bajkowa aura Sudetów zimą sprawia, że to idealny czas na eksplorowanie szlaków Gór Izerskich. Dla Gości, którzy chcieliby zaznać zimowego szaleństwa na biegówkach oraz poznać szlaki Polany Jakuszyckiej, przygotowaliśmy specjalny zimowy pakiet, który jest idealną propozycją na aktywny urlop. W pakiecie między innymi:  

  • Dwudniowe wypożyczenie sprzętu do jazdy na nartach biegowych (narty, kije, buty),
  • Rodzinny bilet wstępu do Huty Szkła Julia w Piechowicach.

Po zimowych szaleństwach przychodzi czas na regenerację ciała. Nasi Goście rozkoszować mogą się intymnością i spokojem w naszej prywatnej sali z saunami, gdzie nastroją się na wyjątkowość kolejnego dnia. Potrzebującym prawdziwej pielęgnacji z przyjemnością pomoże profesjonalny zespoł SPA dr Ireny Eris Beauty Partner, który zadba o najwyższą jakość relaksu.  

image

Pani Agnieszka w recepcji więcej niż pomocna, na prośbę zmiany terminu zrobiła wszystko by pomóc jeszcze przed przyjazdem. Lokalizacja gwarantująca ciszę i spokój. Do centrum rzut beretem. Śniadania pyszne z akcentem włoskim. Basen dostępny w hotelu obok, żadnych ograniczeń (pora dla dorosłych po 20). Ogólnie bardzo, bardzo polecam.