Gwarancja najniższej ceny
Bezpieczny hotel

Pokoje

Pokoje hotelu Bossa Nova w Szklarskiej Porębie to przyjnemne miejsce dla osób poszukujących noclegu w Karkonoszach lub Izerach. Biorąc pod uwagę walory obiektu takie jak własna wysoko oceniana włoska restauracja Albero, sala kinowa, sauna fińska oraz ziołowa, przestronne pokoje w 3 wariantach Classic, Comfort oraz Premium. W cene każdego pokoju jest wliczone śniadanie oraz liczne atrakcje.

Pokój Classic

TV SAT
Telefon
WiFi
Suszarka
Sejf
Lodówka
Prysznic
Ręczniki
Kosmetyki
Kawa/herbata
Czajnik

Kameralne dwuosobowe pokoje w stylu modernistycznym o powierzchni powyżej 16 m2. Wysokiej jakości tapety w ciepłych kolorach indywidualnie dopasowane do każdego pokoju. Drewniane okna, drzwi i meble. Specjalnie izolowane ściany i drzwi z przegrodami akustycznymi zapewniające spokojny wypoczynek i sen. Wygodne łóżka z lekką i ciepłą pościelą. WiFi w całym obiekcie. Ze względu na zabytkowy charakter hotelu pokoje różnią się od siebie układem okien, drzwi i szczegółami architektonicznymi.

od 330 zł / os

Pokój Comfort

TV SAT
Telefon
WiFi
Suszarka
Sejf
Lodówka
Prysznic
Ręczniki
Kosmetyki
Kawa/herbata
Czajnik
Komfortowe pokoje dwuosobowe o powierzchni powyżej 18 m2, zaaranżowane w stylu modernistycznym i secesyjnym. Na ścianach wysokiej jakości pastelowe tapety. Drewniane okna, meble i drzwi. Na podłodze wykładzina. Specjalne izolacje i drzwi z przegrodami akustycznymi zapewniają dobry wypoczynek i sen. Lekka i ciepła pościel. Łazienka z podgrzewaną podłogą. WiFi dostępne w całym obiekcie. Ze względu na zabytkowy charakter hotelu pokoje różnią się od siebie układem okien, drzwi i szczegółami architektonicznymi. W pokojach Comfort dostępna jest dodatkowa sofa mogąca pełnić funkcję dostawki dla jednej osoby.

od 360 zł / os

Pokój Premium

TV SAT
Telefon
WiFi
Suszarka
Sejf
Lodówka
Prysznic
Minibar
Ręczniki
Kosmetyki
Wanna
Kawa/herbata
Czajnik
Duży, komfortowy pokój składający się z salonu i oddzielnej sypialni. Wysokiej jakości tapety w ciepłych kolorach indywidualnie dopasowane do każdego pomieszczenia. Drewniane okna, drzwi i meble. Specjalnie izolowane ściany i drzwi z przegrodami akustycznymi zapewniające spokojny wypoczynek i sen. Wygodne łóżko z lekką i ciepłą pościelą. Kinkiety nad łóżkiem z ledowymi lampkami do czytania. Stół w pokoju dziennym z czterema krzesłami. Przedpokój z osobnym WC. Łazienka z wanną i natryskiem oraz z podgrzewaną podłogą.

od 430 zł / os